Labiekārtošana, apzaļumošanas darbi…

Padarīsim pasauli zaļāku!

Padarīsim pasauli zaļāku!

    Stādu audzētavas Dimzas apzaļumošanas nodaļa veiksmīgi strādā jau kopš 2005. gada. Pa šo laiku esam izveidojuši daudz skaistu un interesantu privātmāju dārzus visā Latvijā. Esam ieguvuši pieredzi arī lielāku un sarežģītāku objektu izpildē, tādu kā Jelgavas tipogrāfijas apzaļumošana, Vircavas muižas parka daļas pilnīga rekonstrukcija, kā arī vairāku dzīvojamo māju kompleksu labiekārtošana Rīgā.

    Katram ir sava gaume, katra vieta ir unikāla, tāpēc arī katram klientam ir individuāla pieeja. Esam gatavi, realizēt jūsu pat vistrakākās idejas. Oriģinālus risinājumus garantējam. Veicam pilnu labiekārtošanas darbu kompleksu: sākot ar projektu, teritorijas sagatavošanu sēšanai, stādīšanai, apstādījumu ierīkošanu, kā arī bruģēšanu, laistīšanas sistēmu ierīkošanu, beidzot ar paša dārza apkopšanu – uzturēšanu.

    Izveidot skaistu dārzu ir ilgs un rūpīgs darbs, un šo darbu mēs daram tā, lai gūtu gandarījumu ne tikai pasūtītājs, bet arī mēs. Mums ir svarīgi, lai stādaudzētavas augi, kas rūpīgi audzēti daudzus gadus, netiktu vienkārši ‘iesprausti’ zemē, bet priecētu jūs vēl daudzus gadus.

    Ja ir kādi jautājumi, droši raksties uz e-pastu: greening@dimzas.com vai zvaniet uz +371 25951565

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.