Par mums

Par mums

Stādaudzētava Dimzas ir ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar stādu audzēšanu, floristikas materiālu piegādi, labiekārtošanu un konsultāciju sniegšanu.

Tā gan nav bijis vienmēr.

Sākās viss tālajā 1959. gadā, kad tika dibināta Latvijas dzelzceļa aizsargstādijuma distance. Stādaudzētavā tika audzēti vien augi, kas bija piemēroti tā laika dzelzceļa apzaļumošanas vajadzībām, bet laikam ritot, mēs esam izauguši līdz tam, ko redzat.

Šodien mēs piedāvājam saviem klientiem, ne tikai dekoratīvos augus plašā sortimentā, bet arī floristikas materiālus, kā arī sniedzam dažādus dārza ierīkošanas un apstādījumu kopšanas pakalpojumus.

Mūsu mērķis ir apmierināts klients un gandarījums par padarīto

Get started

Mēs esam komanda!

Mēs esam dažādi, bet mūs vieno, kas kopīgs - augi. Tie dzīvo mūsu sirdīs un tajā ir spēks. Spēks no rītiem celties, dzīvot un baudīt to ko daram.

Saziņai
Andrejs Vītoliņš
Uzņēmuma un apzaļumošanas nodaļas vadītājs, dārzkopības eksperts

Izaudzēt, iestādīt un redzēt sava darba augļus. Kas gan var būt labāks. Tas ir visjaukākais dārznieka arodā. Man patīk tas ko daru, un labrāt dalos priekā.

Dace Vinovska
Stādaudzētavas vadītāja

Vairāk kā 25 gadu pieredze stādaudzēšanā. Viņa zin gan to kā izaudzēt, gan kā stādīt un kopt.

Sabīne Bērziņa
Ziemciešu un floristikas nodaļas vadītāja

Ja esi sirdī dārznieks, tad lai kur tu ietu, un kam pieskartos - viss zaļo.

Sarmīte Stūriška
Biroja vadītāja

Ideju vācele. Viņa nebaidās nedz no zemes un augiem, nedz datora, arī fotoaparāts klausa. Atcerās visiem dzimšanas dienas, un būs pirmā ja vajadzēs kādam palīdzēt.

Indra Grigužauska
Dārzkope - stādu audzētāja

Vairāk kā 30 gadu pieredze stādu audzēšanā. Labi zin labiekārtošanas, dārza kopšanas darbus. Nopietna un rūpīga visos darbos.

Kaspars Anšmits
Apzaļumošanas darbu vadītājs

Viņam ir pieredze un rokas kas aug no īstās vietas. Nobruģēt, ierīkot zālienu, saorganizēt tehniku, vai materiālus, pat elektrība viņu nebiedē.

Aldis Buks
Labiekārtošanas strādnieks

Evita Matule
Apzaļumošanas darbu vadītāja

Viņa zin gan kā stādīt, gan kopt, ja vajadzēs uzskicēt ko no jauna, arī tas nesagādās grūtības. Viņai var jautāt padomu - neliegs.