Floristikas materiālu un izstrādājumu ražošana

Floristikas materiālu un izstrādājumu ražošana

Piedāvājam Latvijā  audzētus floristikas izejmateriālus – dažādu dekoratīvo koku, krūmu un skujkoku zarus, čiekurus, sēklas un citus materiālus Jūsu radošo ideju realizēšanai; kā arī gatavus iekštelpu un ārtelpu dekorus, vītnes un vainagus dažādiem svētku noformējumiem.

FLORISTIKAS IZEJMATERIĀLI

Plašā sortimentā pieejami dekoratīvo koku, krūmu un skujkoku zari; dažādu skuju koku sugu čiekuri, dekoratīvo koku un krūmu sēklas un sēklapvalki, kā arī citi materiāli plašā sortimentā.

FLORISTIKAS IZSTRĀDĀJUMI

Izgatavojam kvalitatīvus izstrādājumus no pašu audzētiem materiāliem. Tā kā meklējam un realizējam arvien jaunas idejas, piedāvājumu regulāri papildinām.

ĪPAŠAIS SEZONAS PIEDĀVĀJUMS

Svētku laikā klientiem tiek piedāvāts īpaši atlasīts materiālu un izstrādājumu sortiments, kas pieejams ierobežotā skaitā vai izgatavots no konkrētajā sezonā pieejamiem materiāliem.

Materiālu piedāvājums

Jau vairāk nekā 10 gadus piedāvājam kvalitatīvus, stādaudzētavā ‘Dimzas’  audzētus floristikas izejmateriālus dažādu ideju realizēšanai. Plašā sortimentā pieejami dekoratīvo koku, krūmu un skujkoku zari; dažādu skuju koku sugu čiekuri, dekoratīvo koku un krūmu sēklas un sēklapvalki.

 • Zarus vienmēr piedāvājam svaigi grieztus, neiekaltētus, tādējādi garantējam, ka iegādātais materiāls būs dekoratīvs un ērts lietošanā.
 • Ziedēšanas laikā konkrētās sugas zari ir pieejami  ar ziediem; rudenī ar dekoratīvām odziņām.
 • Agri pavasarī, kad daba vēl nav modusies, atsevišķu sugu koku un krūmu zarus nelielos daudzumos var iegādāties arī plaucētus, piemēram forsītiju vai bērzu zarus.
 • Kā  mūžzaļš materiāls tiek piedāvāti skuju koku zari- sākot no dažādu sugu priežu un egļu zariem, parastā slotzara, efejas un tūjas; līdz arī kam eksotiskākam, piemēram pacipreses zariem.
 • Čiekuri un sēklas; sēklapvalki pieejami labi izžāvēti; pēc klienta velmēm varam tos nokrāsot, piemēram zelta vai sudraba krāsā.

Izstrādājumu piedāvājums

Ejot gadiem, esam uzkrājuši pieredzi un zināšanas, tās pielietojot praksē esam iemācījušies kvalitatīvi izgatavot visdažādākos floristikas izstrādājumus no pašu audzētiem materiāliem.

 • Gadskārtu svētkos (Lieldienas, Līgo svētki, Advente, Ziemassvētki) un Ģimenes svētkos (kāzas, sēras u.c.)  klientiem visbiežāk piedāvājam vainagus un vītnes.
 • Izstrādājumus izgatavojam no dzīviem augu materiāliem, kuri tajā brīdi ir vispieejamākie un dekoratīvākie, lai ilgāk saglabātu pievilcīgu izskatu.
 • Pēc klienta velmēm, vainagu izgatavosim gan vienpusēju,  gan abpusēju, ja to paredzēts iekārt, tas pats attiecas uz vītņu izgatavošanu.
 • Kāzām piedāvājam iegādāties arī vitnes arkām, vai iznomāt mūsu arku ar vītni.

Izstrādājumus izgatavojam no materiāliem,  kas harmonizē savā starpā, varam papildināt ar izgatavošanas brīdī pieejamiem ziedošiem augiem, zariem. Klienta velme ir mūsu likums, ja radīsies ideja izstrādājumu papildināt ar audzētavā nepieejamu materiālu, piemēram grieztajiem ziediem, eksotiskiem zaļumiem – radīsim individuālu risinājumu.

Meklē kaut ko īpašu?

Atradīsim labāko risinājumu!

Katrai klienta velmei radīsim vislabāko risinājumu, nav svarīgi, vai tas būtu pieredzējis florists, kam būtu nepieciešami materiāli; sagataves savas idejas realizēšanai, vai persona, kas grib svētku svinēšanai piešķirt jaunu noskaņu.

Realizējam idejas!

Esam progresīvi, meklējam un realizējam arvien jaunas idejas, tādējādi klientam varam piedāvāt arī netradicionālus dekorus. Piemēram, sirds formas dekoru uz bērza ripas Valentīndienā, tik ierastā puķu pušķa vietā. Adventes laikā klasiskā apaļā vainaga vietā izgatavot četrstūrainu, vai vispār aizstāt ar simpātisku eglīti uz bērza ripas no baltegles vai slotzara zariem. Kāpēc gan ne?

Ir radusies ideja, bet nevari atrast risinājumu!?

Ja ir jautājumi par materiāla pieejamību un izmantošanu – vari izmantot saziņas formu lapas labajā malā, vai raksti floristika@dimzas.com vai sazinies pa tālr. 28801165 vai 29217829. Vairāk kontaktu atradīsi mājas lapas Kontaktu sadaļā.

Floristikas e-veikals

Klientu ērtībai esam izveidojuši e-veikalu, kurā var viegli veikt pasūtījumu un iegadāties ne tikai floristikas materiālus, bet arī izstrādājumus un iepazīties ar sezonas īpašajiem piedāvājumiem. Sortimentu regulāri papildinām ar jauniem produktiem.

  Vārds*

  Ievadiet savu e-pastu*

  Ievadiet savu tel. nr.

  Temats

  Jūsu ziņa

  * obligāti aizpildāmā informācija