Pavasara Trio

Rundāles pils

Rundāles pils

    2010. gada 23., 24., 25. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 16:00 Rundāles pils aicina apmeklēt triju stādaudzētāju personālizstādes

Pavasara Trio.

    Pavasaris ir pienācis, viss plaukst un zeļ. Dārzs jau sakopts, bet, kas nav paspējis, vēl steidz to darīt. Rundāles pilī jau pirmie pavasara ziedi ir uzplaukuši, un no ziemas miega strauji mostas arī pārējais dārzs.

    Dārzs – tie ir augi. Augi – tā ir dzīvība, kas prasa kopšanu un mīlestību. Visiem zināms, ka pavasaris ir labākais stādīšanas laiks, bet uzreiz rodas jautājumi: ko stādīt, kā, kur, kāpēc?

    Trīs izcili stādaudzētāji nolēma aizsākt jauku tradīciju – katru gadu pavasarī tikties ar Jums Rundāles pilī, lai palīdzētu rast atbildes uz daudziem jautājumiem.

    Tikai trīs dienas, trīs stādaudzētāji ar pašaudzētiem augiem būs Rundāles pils kariešu pagalmā ar savām personālizstādēm. Izstādes laikā ikviens varēs pārliecināties par bagātīgo Latvijā audzēto augu sortimentu un saņems speciālistu atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Raivis Reinbergs, “Puķulauki” ieradīsies ar savu izcilo ziemciešu kolekciju
Guntis Vītoliņš, Stādaudzētava “Dimzas” pelnīti lepojas ar ļoti plašo sortimentu un augiem ko neviens vairāk Latvijā neaudzē.
Jānis Lepsis, Jaunbrēdiķu dendrārijs rādīs gan zināmus, bet nepelnīti aizmirstus, gan retus un izteikti ekskluzīvus augus

    Lielāko daļu no augiem varēs pasūtīt vai iegādāties uz vietas, tomēr jāņem vērā, ka izstādes mērķis nav tirgošanās, bet gan parādīt tieši Latvijā audzēto augu daudzveidību un sniegt informāciju par tiem.

    Izstādes apmeklējums bez maksas.

    Sīkāka informācija pa tālr.: 25951565, e-pasts: dimzas@dimzas.com

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.