Ūdensaugu diena, Jelgavā.

iz arhīviem.. Ūdensaugu diena 2009

    Piektdien, 16. jūlijā no 11.00 līdz 14.00 Jelgavas pievārtē, stādaudzētavā Dimzas notiek Ūdensaugu diena.

    Šajās karstajās dienās, teju vai katrs cenšas, izrauties no svelmainās pilsētas, pazvilnēt, nopeldēties, vai kā citādi atpūsties pie kādas ūdenstilpnes. Bet, kas gan ir ūdenstilpne bez augiem. Vai tas ir neliels dīķis pie mājas, vai lielāka ūdenstilpne, pareizi izvēlēti augi ir tie, kas priecēs jūs visos gadalaikos. Te gan rodas daudz jautājumu. Mitrumu mīlošo augu ir daudz, bet kuri ir piemērotākie tieši jūsu dīķim, un kā tie jāstāda, jākopj. Nevienam nav jāstāsta, kas ir ūdensrozes. Ikviens zina šos skaistos augus, kas visus priecē ar saviem lielajiem, krāšņajiem ziediem un peldošajām lapām, bet, kas jādara, lai tās priecētu jūsu acis daudzus gadus.

    Lai atbildētu uz šiem un daudziem citiem jautājumiem par ūdensaugiem, to stādīšanu, kopšanu un pavairošanu, stādaudzētava Dimzas jau vairākus gadus rīko Ūdensaugu dienu.
Piektdien, 16. jūlijā stādaudzētavā Dimzas no 11.00 līdz 14.00 jums būs iespēja iepazīties ar mitrumu mīlošo augu dažādību. Mūsu speciālisti konsultēs to kopšanā, pavairošanā un stādīšanā, kā arī praktiski demonstrēs ūdensrožu dalīšanas, tīrīšanas paņēmienus. Gribi iemēģināt roku pats, nekādu problēmu! Ņemiet līdzi labu noskaņojumu un dvieli, bet siltu ūdeni un izklaides, kā arī atspirdzinošus dzērienus mēs nodrošināsim.

    Tikai šajā dienā visiem stādaudzētavā pieejamiem ūdensaugiem būs īpaši zemas cenas.

    Sīkāka informācija pa tālr.: +371 25951565
    http://www.dimzas.com, e-pasts: dimzas@dimzas.com

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.