Rudens Trio – stādaudzētāju izstāde Rundāles pilī..

Nemanot ir pienācis rudens..

Nemanot ir pienācis rudens..

    2010. gada 25. un 26. septembrī
no plkst. 10:00 līdz 17:00 Rundāles pilī notiks šogad nu jau trešā stādaudzētāju izstāde.

    Rudens Trio.

    Rundāles pils Kariešu pagalmā, turpinot pavasarī iesākto tradīciju, šajās brīvdienās notiks stādaudzētāju izstāde “Rudens trio”.

    Pavisam nemanot ir pienācis rudens. Ar katru dienu paliek vēsāks, kokiem sāk dzeltēt lapas. Īstenība ir pienācis stādīšanas laiks, jo ne tikai pavasaris ir labākais laiks augiem, bet arī rudens.

    Par labāko stādīšanas laiku, par augiem, to stādīšanu un vēlāko kopšanu, par skābu augsni, vēlajamiem substrātiem un daudz ko citu, jūs varēsiet uzzināt pie sava aroda profesionāļiem izstādē, kas Rundāle notiek nu jau trešo reizi. Arī šoreiz, kā liecina pasākuma nosaukums, piedalīsies trīs stādaudzētāji.

Izstādē piedalīsies:

    Pēteris Heimanis, z/s Gulbji – piedāvās augļu kokus un ogulājus,
    Zaiga Graudiņa, stādaudzētava “Sakstagals” – prezentēs dekoratīvo koku un krūmu stādus un dažādus retumus,
    Raivis Reinbergs, stādaudzētava “Meža rasas” – demonstrēs nokarenos pīlādžus, raibās ošlapu kļavas, formētus kadiķus un tūjas, kas ir stādaudzētavas lepnums. Vēl līdzi tiks atvesti dažādi skuju koki, lapu koki un krūmi, dižstādi, kadiķi.

    Ticiet, jums būs ko redzēt, un pats galvenais, augus varēs ne tikai aplūkot, bet arī pasūtīt vai iegādāties uz vietas. Jāpiebilst gan ka izstādes mērķis pamatā nav tirgošanās, bet gan ikvienam apmeklētājam, speciālistam vai vienkārši interesentam parādīt to labāko no Latvijā audzēto augu daudzveidības, un sniegt atbildes uz to interesējošiem jautājumiem.

    Izstādes apmeklējums bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.