Vispasaules zaļo darbu diena 10.10.10..

Vispasaules zaļo darbu diena 2010..

Vispasaules zaļo darbu diena 2010..

    10. oktobrī visā pasaulē notiks kampaņa ar nosaukumu „10/10/10 – vispasaules zaļo darbu diena”. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību CO2 izmešu radītajam kaitējumam un klimata pārmaiņām. Šajā dienā dažādas organizācijas, uzņēmumi un domubiedru grupas visā pasaulē darīs dažādus „zaļos” darbus, izaicinot gan sevi, gan pārējos pēc iespējas „zaļāk” dzīvot arī ikdienā.

    Stādaudzētavas Dimzas cilvēkiem ir tuvas šīs idejas. Jau agrāk esam ziedojuši un arī stādījuši savus augus dažādu projektu īstenošanai. Tāpēc tika nolemts, ka sadarbībā ar Jelgavas novada domi, kapmaņas ietvaros mēs ieguldīsim arī savu artavu zaļo darbu veikšanā. Mēs stādīsim kokus.

    Vieta tika izvēlēta kopā ar domes pārstāvjiem, lai šis, kaut simboliskais žests, tiktu pamanīts un aicinātu arī citus rīkoties tāpat. Tātad tiekamies 10. oktobrī 10.00 no rīta pie Līvbērzes vidusskolas. Līdzi jāņem tikai labas domas, augus un darbarīkus mēs sarūpēsim.

    Mēs aicinam ikvienu, ne tikai šajā dienā, piedomāt pie tā ko un kā dari. Tas nav tik grūti, dzīvot un atpūsties videi draudzīgi – nebrauc, bet ej kājām, sašķiro atkritumus pirms izmest, taupi enerģiju nosiltinot māju vai vienkārši iestādi koku, iespēju ir tiešām daudz..

    Ar pilnu 10.oktobra kampaņas programmu iespējams iepazīties www.homoecos.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.